Du är här > Kontakta oss / Kontaktinfo

Kontaktinfo

Kontakta din lokala säljare eller Délifrance direkt för mer information:



  • Délifrance Norden AB
    Öppettider: måndag till fredag, 8.00 till 16.30 (lunchstängt 12.15 till 13.00)
    Tel: 042 33 49 50 - Fax: 042 33 49 70 - info@delifrance.se
    Garnisonsgatan 25c, 254 66 Helsingborg

    Order Sverige: Pernilla Andersson - 042 33 49 50 - order@delifrance.se
    Order Finland, Norge, Danmark: Kajsa Persson - +46 (0)42 33 49 63 - kpersson@delifrance.com



Sverige: Grossist-Restaurang-Storkök


  • Försäljningschef Sverige: Maria Löthman - 0761 02 03 15 - mlothman@delifrance.com
  • KAM Norra Sverige: Emma Bjurland - 0708 83 15 95 - ebjurland@delifrance.com
  • KAM Stockholm / Mellan Sverige: Johanna Alvolin Lindgren - 0730 93 58 10 - jalvolin@delifrance.com
  • KAM Göteborg / Västra Sverige: Patrick Franklin - 0703 36 42 10 - pfranklin@delifrance.com
  • KAM Malmö / Södra Sverige: Johan Pugner - 0730 93 58 09 - jpugner@delifrance.com
  • KAM Kedjekunder / Stockholm / Gotland: Anna Thelke - 0706 61 77 00 - athelke@delifrance.com

    Vill du veta vilken din KAM är? Ring 042 33 49 50 så hjälper vi dig gärna!



Sverige: Servicehandel


  • KAM Servicehandel: Kristoffer Larsson - 0705 57 13 00 - klarsson@delifrance.com


  • Finland, Norge, Danmark


  • Försäljningschef: Michael Nielsen - +46 70 633 49 35 - mnielsen@delifrance.com