Vous êtes ici > Kontakt

Kontakt

Kontakta din lokala säljare eller Délifrance direkt för mer information:

  • Délifrance Norden AB
    Öppningstider: måndag till fredag, 8.00 till 16.30 (lunchstängt 12.15 till 13.00)
    Tel: 042 33 49 50 - Fax: 042 33 49 70 - info@delifrance.se
    Garnisonsgatan 25C, 254 66 Helsingborg

    Order Sverige: Pernilla Andersson - 042 33 49 59 - pandersson@delifrance.com
    Order Finland, Norge, Danmark: Kajsa Persson - +46 (0)42 33 49 63 - kpersson@delifrance.com



Sverige: Grossist-Restaurang-Storkök


  • Försäljningschef Sverige: Maria Löthman - 0761 02 03 15 - mlothman@delifrance.com
  • KAM Sverige: Kristoffer Larsson - 070 557 13 00 - klarsson@delifrance.com
  • Stockholm: Karin Almonte - 0709 92 92 52 - karin.almonte@salessupport.se
  • Göteborg/ Västra Sverige: Patrick Franklin - 076 645 95 34 - patrick.franklin@salessupport.se
  • Malmö/ Södra Sverige: Johan Pugner - 070 330 09 27 - johan.pugner@salessupport.se
  • Mellan Sverige: Mats Windahl - 070 328 38 01 - mats.windahl@salessupport.se
  • Norrland: Royne Hägglund - 076 834 79 18 - royne.hagglund@salessupport.se
  • Gotland: Johan Rahme - 076 645 95 67 - johan.rahme@salessupport.se


Sverige: Servicehandel


  • Försäljningschef: Henric Ekström - 070 547 76 54 - hekstrom@delifrance.com
  • KAM Sverige: Emma Bjurland - 0708 83 15 95 - ebjurland@delifrance.com

Finland, Norge, Danmark


  • Försäljningschef: Michael Nielsen - +46 70 633 49 35 - mnielsen@delifrance.com

*Obligatorisk fält